İLKBAHAR 2014 N5

 İlhamlar

  8    LRH takım

  9    Carpe Diem

10-11Manitou Lodge

 

11-12Cresscent Lake

 

Land Riviera

 

  6    Hayalimizdeki Ev

 

  7     Fikrimiz Var

 

  2     LRH Karyola

 

Magazin

 

12     New Year

 

13     Damüls Österreich

 

Arka ön kapak

 

14    İlkbahar 2014

 

15    Nereye gidilir

İLK BAHARDA KAHVALTI. 

İlk baharda bir pazar sabahını yaşıyorum evimde. Nasıl farklı geliyor bana anlatmak istedim. Farklı çünkü hava güzel ise(genelde güzel oluyor) evin açık hava kısmında kahvaltı yapma olasılığımız yüzde seksen. Yüzde on oğlum,yüzde on eşim,yüzde on ben ve yüzde yetmiş hava durumunun etkisi var. Tabiki benim oyum her zaman evin açık hava kısmı. İlk baharda bende doğa gibi hislerimle açılıyorum. Arzularım güçleniyor, nefesim yenileniyor. Bugün açık havada kahvaltıyı garantiledik. Gitar sesi ve ekmek kokusu ile yazıyorum şu an. Harika bir enerji.

İlk baharda sizlere çok güzel bir kolleksiyon hazırladık. Cennet bir doğayı evimizde yaşayalım istedik. Doğaya evimizdede ayak uyduralım, doğa ile beraber evimizde bir uyanış olsun istedik. Bunun için eşsiz bir doğayı evlerinize getirmek için tüm hazırlıklarımızı tamamladık.

Dev yağmur ormanı, kilometrelerce uzun geniş plajları, akarsuları, gölleri, dağlarını işledik. İnanıyorumki bu ortamı evinizde hissedeceksiniz ve dışarıdaki tıkırtının bir geyikten geldiğinden emin olacaksınız. 

Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Bir birinden eşsiz yeni kolleksiyonumuz sizleri etkileyecek. Land Riviera Homes ile farklı bir eve,sitil sahibi mimari bir yuvaya ne dersiniz. Mağazalarımıza geldiğinizde sizi şaşırtacağımızdan eminiz. Sizlere Mario FRANGULIS in eşsiz yorumu Vincero Perdero ile güzel bol yürüyüşlü ve yenilenmiş bir ilk bahar dilerim.

Can ONUK

Mimar

- 04 & 05 -